Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Hakkında

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları ile başta Ankara ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2022 yılının Eylül ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilmiştir. Etlik Şehir Hastanesi özellikleri ve büyüklüğü bakımından dünyanın sayılı hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’nin ilk ve tek hibrit ameliyathanesine sahip olan hastane 1000 poliklinik ve 4000 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca hastanede iki adet helikopter pisti yer almaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından iltihabi rahatsızlıklar, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları ve romatizmal rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Doç. Dr. SEVİNÇ CAN SANDIKÇI Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Doç. Dr. ALPER SARI Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Doç. Dr. MELİH PAMUKCU Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Doç. Dr. CEM ÖZİŞLER Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Uzm. Dr. ERTUĞRUL ÇAĞRI BÖLEK Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Uzm. Dr. EMİNE GÖZDE AYDEMİR GÜLÖKSÜZ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MURAT ERDUGAN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nün 206 (İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi) ve 409 (Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü) hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca 414, 261, 288, 286, 279-2 ve 278 hat numaralı EGO otobüsleri de hastane yakınlarından geçmektedir.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Romatoloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Varlık Mah. No.5 Halil Sezai Erkut Cad. Yenimahalle / Ankara
Tel: 0 312 797 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemize Ankara Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları, Romatoloji Nedir? Romatoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Ankara Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ankara Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, Ankara Şehir Hastanesi Romatoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir