Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Hakkında

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları ile başta Ankara ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2022 yılının Eylül ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilmiştir. Etlik Şehir Hastanesi özellikleri ve büyüklüğü bakımından dünyanın sayılı hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’nin ilk ve tek hibrit ameliyathanesine sahip olan hastane 1000 poliklinik ve 4000 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca hastanede iki adet helikopter pisti yer almaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları listesini vermeden önce isterseniz kısaca hematoloji bölümünden bahsedelim. Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji kliniğinde Kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi hastalıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Doç. Dr. AHMET KÜRŞAD GÜNEŞ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Doç. Dr. GÜRSEL GÜNEŞ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Doç. Dr. HACER BERNA AFACAN ÖZTÜRK Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Doç. Dr. JALE YILDIZ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. AHMET ŞEYHANLI Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MERİH REİS ARAS Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. LALE AYDIN KAYNAR Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. ESRA SARIBACAK CAN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. BİRGÜL AY KARAKUŞ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. DERYA ŞAHİN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. SELİN KÜÇÜKYURT KAYA Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. SEMA SEÇİLMİŞ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. SERVİHAN DOĞAN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nün 206 (İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi) ve 409 (Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü) hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca 414, 261, 288, 286, 279-2 ve 278 hat numaralı EGO otobüsleri de hastane yakınlarından geçmektedir.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Hematoloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Varlık Mah. No.5 Halil Sezai Erkut Cad. Yenimahalle / Ankara
Tel: 0 312 797 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemize Ankara Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları, Hematoloji Nedir? Hematoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Ankara Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları randevu, Ankara Şehir Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir