DEVLET HASTANELERİ

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklara Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Uzm. Dr. MEHMET KÜÇÜKSU Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Elazığ Belediyesi’nin, şehir merkezinden hareket eden Doğukent, Hilalkent ve Ulukent otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Şehir merkezinde faaliyet gösteren Ulukent minibüs hattını kullanarak da hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksilere binerek de şehir hastanesine ulaşabilirsiniz. Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark ve hastane altında kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler. Hastaneye ulaşım için bir diğer alternatif ise şehir içinde faaliyet gösteren taksilerdir.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres

Adres: Ulukent Mahallesi (Doğukent Depo Mevkii) Onbaşı Sokak No: 99 Elazığ / Merkez
Tel: 0 424 606 60 00
Fax: 0 424 212 14 61
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir