DEVLET HASTANELERİ

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde ruhsal bozuklukların, duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde Panik Atak Rahatsızlığı, Anksiyete Bozukluğu, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği, Kaygı Bozukluğu, Şizofreni, Kişilik Bozukluğu, Depresif Bozukluk, Madde kullanımına bağlı Bozukluk, Otizm Bozukluğu, Disosiyatif Bozukluk, Nörobilişsel Bozukluk gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. ALAADDİN HEKİM Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. AYŞE RÜMEYSA YAMAN BARAN Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. BURCU SIRLIER EMİR Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. FUNDA ARĞUN Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. GÜLAY TAŞCI Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. HÜSNA KARADAYI Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. MÜGE ELBİR Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. KAMER KAYA Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Elazığ Belediyesi’nin, şehir merkezinden hareket eden Doğukent, Hilalkent ve Ulukent otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Şehir merkezinde faaliyet gösteren Ulukent minibüs hattını kullanarak da hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksilere binerek de şehir hastanesine ulaşabilirsiniz. Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark ve hastane altında kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler. Hastaneye ulaşım için bir diğer alternatif ise şehir içinde faaliyet gösteren taksilerdir.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres

Adres: Ulukent Mahallesi (Doğukent Depo Mevkii) Onbaşı Sokak No: 99 Elazığ / Merkez
Tel: 0 424 606 60 00
Fax: 0 424 212 14 61
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nöroloji Doktorları, Nöroloji Nedir? Nöroloji Hangi Hastalıklara Bakar? Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir