DEVLET HASTANELERİ

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Konya Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Konya Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Konya Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Konya Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Konya Şehir Hastanesi Hakkında

Konya ve çevresine hizmet veren bir sağlık üssü olarak planlanan Konya Şehir Hastanesi 421 bin 566 metrekare kapalı alanı olan hastane 2 bin 923 kapalı 188 açık otopark kapasitesine sahip. Trijenerasyon sistemi ile kesintisiz enerjiye sahip Hastanenin hava ambulanslarını kullanabilmesi için helikopter pisti bulunmaktadır. Konya Şehir Hastanesi, 256 yoğun bakım, 108 acil ve 30 diyaliz yatağı olmak üzere toplam 1250 yatak bulunmaktadır. 380 poliklinik ve 49 ameliyathanesi olan hastanenin 73 görüntüleme odası, 442 tek yataklı, 272 iki yataklı odasının yanı sıra 8 adet de suit odası bulunuyor. 380 poliklinik ve 49 ameliyathanesi olan hastanenin 73 görüntüleme odası, 442 tek yataklı, 272 iki yataklı odasının yanı sıra 8 adet de suit odası bulunmaktadır.

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklara Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Konya Şehir Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. İBRAHİM GÜNEY Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Doç. Dr. SÜLEYMAN KARAKÖSE Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MUSTAFA TOPAL Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Konya Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Konya Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Aydınlıkevler, Meram Yeniyol, Özalkent, Anadolu – Zafer Sanayi – Sancak, Şeker Tekke, ve Tıp Fakültesi (Meram Tıp) hat numaralı dolmuş seferlerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Konya Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Konya Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Konya Şehir Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Konya Şehir Hastanesi Adana Çevre Yolu 42020 Karatay / KONYA
Tel: 0 332 310 50 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Konya Numune Hastanesi Nefroloji Doktorları, Konya Numune Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Numune Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Konya Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Konya Numune Hastanesi Yol Tarifi, Konya Numune Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir