DOKTORLAR

Doç. Dr. Nejat Altıntaş | Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı

Doç. Dr. Nejat Altıntaş Kimdir? Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Nejat Altıntaş Uzmanlık Alanları, Eğitim Bilgileri, Doç. Dr. Nejat Altıntaş Nerede Çalışıyor? Doç. Dr. Nejat Altıntaş Yorumlar ve Şikayetler, Doç. Dr. Nejat Altıntaş randevu, muayene ücreti, Adres ve İletişim Bilgilerine yazımızın içeriğinde ulaşabilirsiniz.

Doç. Dr. Nejat Altıntaş Kimdir?

Doç. Dr. Nejat Altıntaş Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı

Doktor Adı: Doç. Dr. Nejat Altıntaş

Çalıştığı Hastane: Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi

Branşı: Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı

Görev Yaptığı Şehir: Tekirdağ

Doç. Dr. Nejat Altıntaş Biyografisi

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini Türkiye 7. si olarak kazandı.
 •  Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı olarak Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.
 • Süreyyapaşa Hastanesi Göğüs Hastalıkları Hastanesinde Göğüs Hastalıkları Uzmanlığı alanında ihtisas yaptı.
 •  Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesinde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptı.
 • Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakultesi’nde Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalında görev yaptı.
 • Samsun’da görev yaptığı sırada ABD’nin tıp sınavları olan USMLE sınavlarından Step1, Step2 ve Step 3 sınavları ve İngilizce TOEFL sınavını başarıyla geçerek USA Harvard Tıp Fakültesi Uyku Kliniğinde araştırma asistanı olarak American Thorasic Society başkanı Prof.Dr. Atul Malhotra’nın yanında çalışmaya başladı.
 • Post-doctoral fellowship programını, Pittsburgh Universitesi Uyku Kliniğinde  American Academia of Sleep Medicine Başkanı Prof.Dr. Patrick Strollo’nun yanında yapmıştır.
 • 2015 yılında Holllanda’da Avrupa Göğüs Hastalıkları Board sınavını geçerek “European Diploma in Respiratory Medicine”diplomasını almaya hak kazandı.
 • Türkiye’ye döndükten sonra Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalında görev yapmaya başladı.
 • 2016 yılında Türk Göğüs Hastalıkları Board sınavını,
 • 2017 yılında doçentlik sınavını başarıyla geçerek Göğüs Hastalıkları Doçenti unvanını kazandı.
 • Journal of Turkish Sleep Medicine dergisinin Editör yardımcılığı görevini yürüten Dr. Nejat Altıntaş, aynı zamanda Torakd Derneği Uyku Çalışma Grubu sekreteridir.
 • Güncel olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesinde Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.
Doç. Dr. Nejat Altıntaş, Göğüs Hastalıkları Uzmanı
Göğüs Hastalıkları

Doç. Dr. Nejat Altıntaş Yorumlar ve Şikayetler

Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Nejat Altıntaş hakkında forum siteleri, doktor sayfaları ve şikayet sitelerinde yapılan yorumları incelediğimizde oldukça olumlu yorumlarla karşılaştık. Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı olan Doç. Dr. Nejat Altıntaş aynı zamanda hipnoz uzmanıdır. Hipnoz yaparak hastaların bazı durumlarda rahatsızlıklarının geçmesine ve uyku problemi yaşayanların hipnoz ile sorunlardan kurtulmasını sağlamaktadır. Hasta ve hasta yakınları yorumlarında doktorun kendilerine samimi, güler yüzlü ve cana yakın davrandığını hastalığın teşhis ve tedavi aşamasını yakından takip ettiği dile getirilmiş.

Pek çok hasta rahatsızlıkları için birçok doktora gittiklerinden ve olumlu sonuç alamadıklarından bahsederek öneriler sonucunda Dr. Nejat Altıntaş’a geldiklerini, doktorun bilgi ve tecrübesinden kaynaklı hastalığı kolaylıkla teşhis edip tedavilerinin yapıldığı belirtilmişler. Ayakta tedavi ve operasyonların başarı oranı bir hayli yüksek.

Siz değerli ziyaretçilerimiz Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı Dr. Nejat Altıntaş  hakkındaki yorum ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Doç. Dr. Nejat Altıntaş, Göğücaption class=Uyku Hastalıkları

Doç. Dr. Nejat Altıntaş Randevu ve Muayene Ücreti 2023

Göğüs Hastalıkları ve Uyku Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Nejat Altıntaş Randevu almak ve Ameliyat Ücretini öğrenmek için iletişim bilgilerinde yer alan telefon numarasını arayarak net fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Doç. Dr. Nejat Altıntaş İletişim Bilgileri ve Adres

Adres: Namık Kemal Mah. Kampüs Cad. No: 1/14 Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: (0282) 250 50 50

İnternet: http://hastane.nku.edu.tr

Bir diğer makalemizde Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir