DEVLET HASTANELERİ

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Hakkında

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, başta Diyarbakır ili olmak üzere diğer çevre illere Kadın Hastalıkları ve Doğum dalında kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Hastane, alanında uzman doktor ekibi ve son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlar kullanarak hijyenik bir ortamda hastalarına hizmet vererek hastalıklara çare bulmaya çalışmaktadır.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde doğum öncesi ve doğum sonrası muayenesi dışında kadın hastalıklarının muayenesi teşhis ve tedavisi hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Dicle kent güzergahında gelen E2-C5-C10 , Yeni otogar güzergahından gelen A7-P6-T1 , Gaziler güzergahından gelen B2 , Havaalanı güzergahından gelen Z2-Z3 ve Tren garı güzergahından gelen CE2-AZ numaralı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Dicle, Yenişehir Dr. Şeref İnal Öz Cad, 19. Sk. No:23, 21100 Yenişehir/Diyarbakır
Tel: 0 412 228 54 34

Diğer bir makalemizde Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir