DEVLET HASTANELERİ

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları randevu, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi aklınıza gelebilecek sorulara cevap bulabilmek için araştırıp bu makaleyi hazırladık. İstek ve temennilerinizi en alt da bulunan BİR CEVAP YAZIN kısmına yazarak size daha iyi bir hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları, başta İstanbul ili olmak üzere diğer çevre illere ve ülkemize büyük bir özveri ile hizmet etmeyi kendine görev edinmiştir. Hastane son model tıbbi cihazlar ile donatılmış olup alanında tecrübeli ve uzman hekimler görev almaktadır. Hastane hasta memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları listesini vermeden önce isterseniz kısaca hematoloji bölümünden bahsedelim. Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji kliniğinde Kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi hastalıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları
Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Uzm. Dr. DEMET AYDIN Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. ESMA EVRİM BABACAN Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. NACİYE DEMİREL Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda sıraladığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüsler ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

  • (41AT) – AYAZAĞA – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ
  • (49A) – AKŞEMSETTİN MAH. – ŞİŞLİ
  • (54Ç) – ÇIKSALIN – TAKSİM
  • (54K) – KULAKSIZ – TAKSİM
  • (55) – GAZİOSMANPAŞA – ŞİŞLİ
  • (93M) – ZEYTİNBURNU – MECİDİYEKÖY

Ayrıca M7 metro hattına binerek de şehir hastanesine ulaşabilirsiniz. Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Darülaceze Cad. No:27 Şişli / İSTANBUL
Tel: 0 212 314 55 55 – 0 212 221 77 77
Fax: 0 212 221 78 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir