DEVLET HASTANELERİ

Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Isparta Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Isparta Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Kamu Özel işbirliği modeli (Public Private Partnership) ile yapılan Isparta Şehir Hastanesinde Akfen Holding ile birlikte hizmet verilmektedir. Hastanemiz 855 yataklı olup, Türkiye’nin ilk deprem izalatörlü (897 Adet) hastanesidir. 18 Mart 2017 günü Şehir Hastanesine taşınılmış ve 20 Mart 2017 günü aktif olarak poliklinik hizmetleriyle birlikte sağlık hizmetleri verilmeye başlanılmıştır. 167 poliklinik sayısı, 208 yoğun bakım ünitesi yatak sayısı, 20 ameliyathane, 9 TDL odası ile hizmet vermektedir. 

2022 Araçlık Otopark  (1607 Kapalı – 415 Açık), hastane girişinden itibaren yaşlı ve engelli hastalara akülü golf  hasta taşıma aracı hizmeti verilmektedir. Hasta karşılama yönlendirme refakat resepsiyon ve kapsamlı taşıma hizmeti verilmektedir. (HYRRT) Poliklinik katlarında inişli çıkışlı yürüyen merdivenler. Daha geniş ferah ve modern bekleme alanları ve oturma grupları. Toplam 4 adet  kantin ve mobil kantin hizmetleri ile oda servisi yapılmaktadır. Sıcak soğuk ve aperatif otomat makinaları bulunmaktadır. 1196 kişilik ibadethane bulunmaktadır. Hasta ve refakatçi çamaşır yıkama hizmetleri verilmektedir. 3 katlı kapalı otopark hizmetleri ve vale hizmetleri verilmektedir. Dış çevre aydınlatması 220 adet güneş enerjisi paneli  ile yapılmakta, tüketimin %30’unu karşılamaktadır. Saatte 2.72 m3 sıcak su ihtiyacını karşılayan, 290 adet güneş enerjisi paneli bulunmaktadır.

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklar Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Uzm. Dr. ALİ GÜNDOĞDU Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET SERT Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MURAT DEMİR Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri

Adres: Sanayi Mahallesi 104. Cad. No:51 32200 Merkez/ISPARTA

Telefon: 0 246 213 44 00

E-Posta: [email protected]

Bir diğer makalemizde Isparta Şehir Hastanesi Nöroloji Doktorları, Nöroloji Nedir? Nöroloji Hangi Hastalıklara Bakar? Isparta Şehir Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Isparta Şehir Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Isparta Şehir Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir