DEVLET HASTANELERİ

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları ile başta Diyarbakır ili olmak üzere çevre illere hizmet veren Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2010 yılında hasta kabulüne başlamıştır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Op. Dr. ABDULLAH AKKURT Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. ABDULSEMET ALTUN Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. CANER ÖLMEZ Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. ERDEM TOPRAK Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. ERDOĞAN BİLİCİ Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. SEYFETTİN ÖRGEN Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. SÜLEYMAN ÇANKAYA Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin CE1, CE2, CE3, CE4, E1, E7, E8, E9, E10 ve FE1 hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Elazığ Yolu 10. Km Üçkuyular Mevkii 21070 Kayapınar / Diyarbakır
Tel: 0 412 258 00 60

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemize Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir