Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi konuları araştırarak hazırladığımız bu makalenin siz değerli misafirlerimize yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları ile Bayrampaşa semti başta olmak üzere İstanbul ve çevre illere hizmet veren Bayrampaşa Devlet Hastanesi uzman ve deneyimli kadrosuyla hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye kliniğinde deri, deri ekleri (saç, tırnak vb.) hastalıkları ve cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın teşhis, tedavi ve takibi işlemleri yapılmaktadır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları
Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Uzm. Dr. NURŞAH DOĞAN Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. RAMAZAN KUTLUK Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listelediğimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • (32) – CEVATPAŞA – EMİNÖNÜ
  • (32A) – CEVATPAŞA – AKSARAY
  • (32M) – CEVATPAŞA – MECİDİYEKÖY
  • (32T) – CEVATPAŞA – TAKSİM
  • (336E) – SULTANÇİFTLİĞİ – EMİNÖNÜ

Ayrıca metronun M1A (YENİKAPI – ATATÜRK HAVALİMANI) ve M1B (YENİKAPI – BAĞCILAR) hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşabilirler. A-11, A-15, A-30 ve A-48 hat numaralı minibüs-dolmuş araçlarını kullanarak da Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne gidebilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İsmet Paşa, Kenar Sokağı No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul
Tel: 0 212 567 67 74

Bir diğer makalemize Bayrampaşa Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.