DEVLET HASTANELERİ

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi konuları araştırarak hazırladığımız bu makalenin siz değerli misafirlerimize yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, başta Diyarbakır ili olmak üzere diğer çevre illere üroloji hastalıkları dalında kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Hastane, alanında uzman doktor ekibi ve son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlar kullanarak hijyenik bir ortamda hastalarına hizmet vererek hastalıklara çare bulmaya çalışmaktadır.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Op. Dr. ARDA YEŞİLOVA Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. MEHMET BULUT Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. SERHAT DEDEOĞLU Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Dicle kent güzergahında gelen E2-C5-C10 , Yeni otogar güzergahından gelen A7-P6-T1 , Gaziler güzergahından gelen B2 , Havaalanı güzergahından gelen Z2-Z3 ve Tren garı güzergahından gelen CE2-AZ numaralı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Dicle, Yenişehir Dr. Şeref İnal Öz Cad, 19. Sk. No:23, 21100 Yenişehir/Diyarbakır
Tel: 0 412 228 54 34

Diğer bir makalemizde Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir