ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ile başta Bursa ili olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Hastanenin plastik rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ana bilim dalı 1986 yılında kurulmuş olup o tarihten bu zamana kadar hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane, alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde doğuştan yada sonradan oluşan deri, deri altı, doku ve organ kaybının yanı sıra şekil bozukluklarının düzeltilmesi ve yeniden yapım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanede estetik cerrahi hizmeti de sunulmaktadır.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Prof. Dr. RAMAZAN KAHVECİ Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Prof. Dr. SELÇUK AKIN Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Prof. Dr. SERHAT ÖZBEK Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Prof. Dr. GÜZİN YEŞİM ÖZGENEL Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Prof. Dr. MEHMET OĞUZ YENİDÜNYA Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Plastik cerrahi ve estetik ile ilgili sizin için hazırlamış olduğumuz ve ilginizi çekebileceğini düşündüğüm makaleleri incelemek için TIKLAYIN.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu Al

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 224 552 05 35 numaralı telefondan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir yolu üzerinde konumlanan ve şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren özel halk otobüsleri, raylı sistem ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 1/T, 2/U, 3/G, 4/G, 5/G, 7/A, 7/C, 7/S, 35/G, 35/U, 43/A, 43/D, 43/H, 43/HB, 93, 601/U, B/24, B/33-K ve B/34-U hat ve numaralı otobüsleri yardımıyla hastaneye ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Fiyatları 2023

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Operasyonları hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü yapılan operasyonun türü ve kullanılan ekipmanlar fiyatta farklılıklar göstermektedir. Estetik amaç güdülmeden sağlık amaçlı yapılan estetik operasyonlar SGK tarafından karşılanmaktadır. Doktorunuzdan fiyat bilgisi alabileceğiniz gibi makalemizde yer alan iletişim bölümünden Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi web adresine ulaşarak net fiyat bilgileri alabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Görükle Kampüsü 16059 Nilüfer / BURSA
Tel: 0 224 295 29 00 – 0 224 295 29 42
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemize Bursa Şehir Hastanesi Plastik Ve Estetik Cerrahi Doktorları, Plastik Ve Estetik Cerrahi nedir? Plastik Ve Estetik Cerrahi Bölümü hangi hastalıklara bakar? Bursa Şehir Hastanesi Plastik Ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu Alma, Bursa Şehir Hastanesi Plastik Ve Estetik Cerrahi Doktorları iletişim ve adres bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir