ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Randevu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Hakkında

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları ile en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, bünyesinde görev yapan doktorlar alanın en iyi uzman kadrosundan oluşmaktadır. Hastanenin dermatoloji cildiye anabilim dalı 1957 yılında kurulmuştur. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye kliniğinde deri, deri ekleri (saç, tırnak vb.) hastalıkları ve cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın teşhis, tedavi ve takibi işlemleri yapılmaktadır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Prof. Dr. İlgen ERTAM SAĞDUYU Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Prof. Dr. Can CEYLAN Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Prof. Dr. Günseli ÖZTÜRK Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Prof. Dr. Işıl KARAASLAN Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Prof. Dr. İdil ÜNAL Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Doç. Dr. Ayda ACAR Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Doç. Dr. Nilay DUMAN Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. Alican KAZANDI Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Randevu Al

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 232 390 30 42 numaralı telefonu tuşlayarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren 59, 119, 204, 267, 268, 314, 328, 338, 348, 358, 368, 498, 505, 525, 565, 566, 568, 570, 585 ve 800 hat numaralı otobüslerine binerek ulaşım sağlayabilirler. Alternatif olarak şehir merkezinde ticari faaliyet gösteren ticari taksileri kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Cildiye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres : Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı 35100 Bornova-İzmir

Tel: +90 232 390 38 31
Fax: +90 232 339 97 02

Bir diğer makalemizde İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Cildiye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir