ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları

Ankara ili sınırları içerisinde yer alan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları ile Ankara ili ve çevre illere hizmet etmektedir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji anabilim dalı uzun yıllardır hastalara hizmet vermektedir. Hastanede yılda yaklaşık 1300 hasta tedavi edilmekte olup alanında uzman ekibiyle son model tıbbi cihazlar yardımı ile hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları

Prof. Dr. SERDAR TEKGÜL Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Prof. Dr. FAZIL TUNCAY AKİ Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Prof. Dr. CENK YÜCEL BİLEN Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Prof. Dr. MUZAFFER EROĞLU Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Prof. Dr. HASAN SERKAN DOĞAN Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Prof. Dr. BÜLENT AKDOĞAN Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Prof. Dr. MUSTAFA SERTAÇ YAZICI Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Doç. Dr. EMRE HURİ Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Doç. Dr. AHMET GÜDELOĞLU Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Doç. Dr. NAŞİDE MANGIR Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin iletişim bölümünden veya 444 4 444 numaralı telefondan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne şehir dışından otobüslerle gelen hastalar Ankaray metrosuna binip Kurtuluş durağında inerek kısa bir mesafe yürüdükten sonra hastaneye ulaşabilirler. Şehir merkezinde faaliyet gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 545 (ERYAMAN-GÜZELKENT-AŞTİ) numaralı otobüsüne binerek hastaneye gidebilirsiniz. Ayrıca Seyran – Esat – Aşti özel dolmuş hattına binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay yönünden hastaneye gitmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 333, 160, 381, 297-3, 221-3, 332, 376, 371 ve 388 hat numaralı otobüslerine binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Alternatif olarak şehir merkezinde ticari faaliyet gösteren taksileri kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres  : Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 06230 Sıhhiye, Ankara TÜRKİYE
Telefon : 0 312 305 12 49 – 0 312 305 31 37
e-posta : [email protected]

Bir diğer makalemizde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir