ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile başta Bursa ili olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Hastanenin Kulak Burun Boğaz ana bilim dalı 1975 yılında kurulmuş olup o tarihten bu zamana kadar hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastanenin Kulak Burun Boğaz ana bilim dalının polikliniğinde 4 adet muayene odası, 1 adet pansuman odası ve 1 adet endoskopi odası bulunmakta olup günde yaklaşık 150 hasta muayene edilmektedir. Hastane, alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Prof. Dr. OĞUZ İBRAHİM BASUT Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Prof. Dr. FİKRET KASAPOĞLU Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Prof. Dr. ÖMER AFŞİN ÖZMEN Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Prof. Dr. UYGAR LEVENT DEMİR Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi MUSTAFA ASLIER Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 224 552 05 35 numaralı telefondan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir yolu üzerinde konumlanan ve şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren özel halk otobüsleri, raylı sistem ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 1/T, 2/U, 3/G, 4/G, 5/G, 7/A, 7/C, 7/S, 35/G, 35/U, 43/A, 43/D, 43/H, 43/HB, 93, 601/U, B/24, B/33-K ve B/34-U hat ve numaralı otobüsleri yardımıyla hastaneye ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürlüğü Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı 16285 Nilüfer/BURSA
Tel: 0 224 295 26 45
E-Mail: [email protected][email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemize Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Kulak Burun Boğaz Doktorları kadrosu ile Kulak Burun Boğaz Hastalıkları nedir? Kulak Burun Boğaz Bölümü hangi hastalıklara bakar? Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir