Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Hakkında

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları ile Bayrampaşa semti başta olmak üzere İstanbul ve çevre illere hizmet veren Bayrampaşa Devlet Hastanesi uzman ve deneyimli kadrosuyla hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde kalp rahatsızlıkları ve kalp damar hastalıklarının tedavisi yapılmaktadır. Bir çok ölümün sebeplerinden biri olan kalp krizi, kalp ritim bozuklukları, kalp yetmezliği, kalp krizine neden olan damar tıkanıklığı, nefes darlığı, göğüs ağrıları ve tansiyon yüksekliği gibi pek çok hastalıkların tedavileri kalp damar cerrahisi kliniğindeki uzman doktorlar tarafından sağlanmaktadır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları
Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listelediğimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • (32) – CEVATPAŞA – EMİNÖNÜ
  • (32A) – CEVATPAŞA – AKSARAY
  • (32M) – CEVATPAŞA – MECİDİYEKÖY
  • (32T) – CEVATPAŞA – TAKSİM
  • (336E) – SULTANÇİFTLİĞİ – EMİNÖNÜ

Ayrıca metronun M1A (YENİKAPI – ATATÜRK HAVALİMANI) ve M1B (YENİKAPI – BAĞCILAR) hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşabilirler. A-11, A-15, A-30 ve A-48 hat numaralı minibüs-dolmuş araçlarını kullanarak da Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne gidebilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İsmet Paşa, Kenar Sokağı No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul
Tel: 0 212 567 67 74

Bir diğer makalemizde Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir