Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Hakkında

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ile Bayrampaşa semti başta olmak üzere İstanbul ve çevre illere hizmet veren Bayrampaşa Devlet Hastanesi uzman ve deneyimli kadrosuyla hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları kliniğinde akciğer ve solunum sisteminde oluşan Astım, kronik öksürük, alerjik hastalıklar, bronşit, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, akciğer kanseri gibi hastalıkların teşhis ve tedavi işlemleri yapılmaktadır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları
Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. AZİZE ÜZEL Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. GÜLCİHAN DUMAN Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. SELMA ALTUN KELEŞ Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bayrampaşa Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listelediğimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • (32) – CEVATPAŞA – EMİNÖNÜ
  • (32A) – CEVATPAŞA – AKSARAY
  • (32M) – CEVATPAŞA – MECİDİYEKÖY
  • (32T) – CEVATPAŞA – TAKSİM
  • (336E) – SULTANÇİFTLİĞİ – EMİNÖNÜ

Ayrıca metronun M1A (YENİKAPI – ATATÜRK HAVALİMANI) ve M1B (YENİKAPI – BAĞCILAR) hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşabilirler. A-11, A-15, A-30 ve A-48 hat numaralı minibüs-dolmuş araçlarını kullanarak da Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne gidebilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İsmet Paşa, Kenar Sokağı No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul
Tel: 0 212 567 67 74

Bir diğer makalemize Bayrampaşa Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bayrampaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir