DEVLET HASTANELERİ

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları randevu, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi aklınıza gelebilecek soru işaretlerine cevap bulabilmek için araştırıp bu makaleyi hazırladık. İstek ve temennilerinizi en alt da bulunan BİR CEVAP YAZIN kısmına yazarak size daha iyi bir hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlıklı bir çalışma ortamının önemine inanarak hijyenik bir ortamda hizmet etmeyi görev bilmiştir.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları listesini vermeden önce isterseniz kısaca hematoloji bölümünden bahsedelim. Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji kliniğinde Kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi hastalıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Prof. Dr. Tuba HACIBEKİROĞLU Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. Yasin KALPAKÇI Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. Cenk SUNU Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda sıraladığımız Sakarya Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüsler ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

  • (2) – GAR MEYDANI – HIZIR İLYAS
  • (5) – GAR MEYDANI – DÖRTYOL – BEŞKÖPRÜ – KAMPÜS
  • (9A) – YAZLIK – OZANLAR – MALTEPE
  • (9B) – YAZLIK – GAR MEYDANI – MALTEPE
  • (15) – KAMPÜS – YENİ CAMİ – YENİ STADYUM
  • (19K) – SAKARYA PARK – HACIOĞLU – KAMPÜS
  • (28) – KUZEY TERMİNAL – YENİ TERMİNAL
  • (29) – YENİ TERMİNAL – KAMPÜS

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları İletişim & Adres

Adres: Adnan Menderes Caddesi Sağlık Sokak No: 195 Adapazarı
Tel: 0 264 888 40 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Hematoloji Doktorları, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Hematoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir