DEVLET HASTANELERİ

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları ile başta Arnavutköy semtine ve İstanbul ili başta olmak üzere diğer çevre illere Beyin ve Sinir Cerrahisi hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. 2011 yılında hasta kabulüne başlayan hastane 30.350 metrekare kapalı alana ve 200 yatak kapasitesine sahiptir.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi kliniğinde Beyin kanamaları, Beyin tümörleri, Beyin damar hastalıkları, Parkinson, Boyun fıtığı, Bel fıtığı, Felç ve Omurga Hastalıkları gibi beyin ve tüm sinir sistemini içine alan hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları
Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Uzm. Dr. AYŞEGÜL ESEN AYDIN Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

RANDEVU AL

Uzm. Dr. İSMET BAŞKURT Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

RANDEVU AL

Uzm. Dr. NUR ELİF HANCI Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

RANDEVU AL

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları
Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Arnavutköy Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar İstanbul Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 36B (BOLLUCA – BOĞAZKÖY – CEBECİ), 36D (ARNAVUTKÖY – DELİKLİKAYA), 36Y (TAŞOLUK PERONLAR – YENİKAPI MARMARAY), 36AS (TAŞOLUK PERONLAR – SEFAKÖY METROBÜS), 36AY (ARNAVUTKÖY – YENİBOSNA METRO), 36HT (HARAÇÇI – CEBECİ), 36YS (ARNAVUTKÖY – YASSIÖREN), 336 (ARNAVUTKÖY – EMİNÖNÜ), 336A (BALABAN KÖYÜ – MESCİDİ SELAM TRAMVAY), 336G (TAŞOLUK PERONLAR – TEKSTİLKENT METRO), 336H (HADIMKÖY -MESCİDİ SELAM TRAMVAY), 336K (YENİKÖY – KARABURUN – MESCİDİ SELAMTRAMVAY), 336M (ARNAVUTKÖY – MECİDİYEKÖY), 336MC (BOLLUCA – İMRAHOR – CEBECİ), 336T (TAŞOLUK – CEBECİ), H-6 (İSTANBUL HAVALİMANI – YUNUS EMRE MAHALLESİ) ve MK22 (TAŞOLUK – FENERTEPE – BAŞAKŞEHİR METROKENT METRO) numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkez Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:1165 Arnavutköy – İstanbul / TÜRKİYE 34275
Tel: 0 212 453 12 12
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir