DEVLET HASTANELERİ

Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Sizler için Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırdık.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ile başta Arnavutköy semtine ve İstanbul ili başta olmak üzere diğer çevre illere üroloji hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. 17.000 metrekarelik arsada 30.350 metrekare kapalı alana ve 200 yatak kapasitesine sahip olan Arnavutköy Devlet Hastanesi 2011 yılında açılarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Arnavutköy Devlet Hastanesi son teknolojiye sahip tıbbi cihazlar ve alanında uzman doktorlar tarafından hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastanenin üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları
Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Uzm. Dr. Emrah OKUCU Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

RANDEVU AL

Uzm. Dr. Özgür GÖKÇE Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

RANDEVU AL

Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki görüşlerinizi ve deneyimlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları
Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Arnavutköy Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar İstanbul Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 36B (BOLLUCA – BOĞAZKÖY – CEBECİ), 36D (ARNAVUTKÖY – DELİKLİKAYA), 36Y (TAŞOLUK PERONLAR – YENİKAPI MARMARAY), 36AS (TAŞOLUK PERONLAR – SEFAKÖY METROBÜS), 36AY (ARNAVUTKÖY – YENİBOSNA METRO), 36HT (HARAÇÇI – CEBECİ), 36YS (ARNAVUTKÖY – YASSIÖREN), 336 (ARNAVUTKÖY – EMİNÖNÜ), 336A (BALABAN KÖYÜ – MESCİDİ SELAM TRAMVAY), 336G (TAŞOLUK PERONLAR – TEKSTİLKENT METRO), 336H (HADIMKÖY -MESCİDİ SELAM TRAMVAY), 336K (YENİKÖY – KARABURUN – MESCİDİ SELAMTRAMVAY), 336M (ARNAVUTKÖY – MECİDİYEKÖY), 336MC (BOLLUCA – İMRAHOR – CEBECİ), 336T (TAŞOLUK – CEBECİ), H-6 (İSTANBUL HAVALİMANI – YUNUS EMRE MAHALLESİ) ve MK22 (TAŞOLUK – FENERTEPE – BAŞAKŞEHİR METROKENT METRO) numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkez Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:1165 Arnavutköy – İstanbul / TÜRKİYE 34275
Tel: 0 212 453 12 12
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Arnavutköy Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Arnavutköy Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Arnavutköy Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Arnavutköy Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir