DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Sizler için Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırdık.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ile Trabzon halkına ve çevre illerdeki hastalara en iyi hizmet vermeye çalışan Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön planda tutulmuştur. 40 yatak kapasitesi ile 1958 yılında hizmete giren hastane 2005 yılında Trabzon Fatih Devlet Hastanesi adını almıştır. Günümüzde ise 235 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Uzm. Dr. AHMET EKREM PİRSELİMOĞLU Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

RANDEVU AL

Uzm. Dr. AHMET SERDAR TEOMAN Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

RANDEVU AL

Uzm. Dr. KAMİL HAKAN SEVER Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

RANDEVU AL

Uzm. Dr. MEHMET NURİ DURGUN Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

RANDEVU AL

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanları hakkındaki görüşlerinizi ve deneyimlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 114, 115, 121, 203A ve 277A numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:119 61040 Ortahisar/TRABZON 
Tel: 0 462 230 22 85
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Göz hastalıkları Nedir? Göz hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları birimleri ve yapılan uygulamalar, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir