DEVLET HASTANELERİ

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları, başta Yozgat ili olmak üzere diğer çevre illere kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 475 yatak kapasitesine sahip olan hastane 142.200 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir. Hastanede özel araçları ile gelen hasta ve hasta yakınları için kapalı ve açık otoparklar yapılmıştır. Hastanede alanında uzman ekipler görev almaktadır. 2017 yılında açılarak hasta kabulüne başlayan hastane Türkiye’nin LEED GOLD sertifikasına sahip olan ilk hastane unvanına sahiptir.

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları
Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları

Op. Dr. FATİH KOCAMANOĞLU Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. ÖZKAN BAYTOK Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Uzmanı

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Yozgat Şehir Hastanesi’ne 07.15 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösteren 2 sefer numaralı ve 8 sefer numaralı halk otobüsüne binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim Bilgileri ve Adres

Adres : Erdoğan Akdağ Mahallesi Viyana Caddesi No:8 Merkez/Yozgat

Telefon : 444 20 66 0354 219 00 10 – 0354 219 00 75 Fax: 0354 502 03 01

E-Posta : [email protected]

Bir diğer makalemizde Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir