DEVLET HASTANELERİ

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, başta Yozgat ili olmak üzere diğer çevre illere kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 475 yatak kapasitesine sahip olan hastane 142.200 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir. Hastanede özel araçları ile gelen hasta ve hasta yakınları için kapalı ve açık otoparklar yapılmıştır. Hastanede alanında uzman ekipler görev almaktadır. 2017 yılında açılarak hasta kabulüne başlayan hastane Türkiye’nin LEED GOLD sertifikasına sahip olan ilk hastane unvanına sahiptir.

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji kliniğinde Hipertansiyon, Kalp Yetmezliği, Kalpte Ritim Bozukluğu, Kalbi besleyen damar tıkanıkları, Kalp kapakçıklarının daralması gibi hastalıkların teşhis tanı ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları
Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Uzm. Dr. ORHAN KARAYİĞİT Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZKAN VURAL Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. SERDAR GÖKHAN NURKOÇ Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. TURAB YAKIŞAN Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. VAHİT DEMİR Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Yozgat Şehir Hastanesi’ne 07.15 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösteren 2 sefer numaralı ve 8 sefer numaralı halk otobüsüne binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Yozgat Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği İletişim Bilgileri ve Adres

Adres : Erdoğan Akdağ Mahallesi Viyana Caddesi No:8 Merkez/Yozgat

Telefon : 444 20 66 0354 219 00 10 – 0354 219 00 75 Fax: 0354 502 03 01

E-Posta : [email protected]

Bir diğer makalemizde Yozgat Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Beyin ve Sinir Cerrahi Hakkında Bilgi, Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Yozgat Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Yozgat Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir