DEVLET HASTANELERİ

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi konuları araştırarak hazırladığımız bu makalenin siz değerli misafirlerimize yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, başta Yozgat ili olmak üzere diğer çevre illere kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 475 yatak kapasitesine sahip olan hastane 142.200 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir. Hastanede özel araçları ile gelen hasta ve hasta yakınları için kapalı ve açık otoparklar yapılmıştır. Hastanede alanında uzman ekipler görev almaktadır. 2017 yılında açılarak hasta kabulüne başlayan hastane Türkiye’nin LEED GOLD sertifikasına sahip olan ilk hastane unvanına sahiptir.

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinde kemik ve kas ağrıları, İskelet sistemi rahatsızlıkları, vücutta oluşan kırık ve çıkık hasarları, eklem ağrıları, Eklem kireçlenmeleri, Boyun ve bel fıtıkları gibi rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları
Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Op. Dr. ANIL KÖKTÜRK Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. EYYÜP SERDAR YALVAÇ Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. HAKAN BAŞAR Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. HASAN SABRİ AKDENİZ Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. HİLAL YAĞAR Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. MEHMET BATU ERTAN Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Yozgat Şehir Hastanesi’ne 07.15 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösteren 2 sefer numaralı ve 8 sefer numaralı halk otobüsüne binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Yozgat Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği İletişim Bilgileri ve Adres

Adres : Erdoğan Akdağ Mahallesi Viyana Caddesi No:8 Merkez/Yozgat

Telefon : 444 20 66 0354 219 00 10 – 0354 219 00 75 Fax: 0354 502 03 01

E-Posta : [email protected]

Bir diğer makalemizde Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir