DEVLET HASTANELERİ

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar, Şikayetler, Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi İletişim ve Adres bilgilerini araştırarak yazdığımız bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları, başta Yozgat ili olmak üzere diğer çevre illere kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 475 yatak kapasitesine sahip olan hastane 142.200 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir. Hastanede özel araçları ile gelen hasta ve hasta yakınları için kapalı ve açık otoparklar yapılmıştır. Hastanede alanında uzman ekipler görev almaktadır. 2017 yılında açılarak hasta kabulüne başlayan hastane Türkiye’nin LEED GOLD sertifikasına sahip olan ilk hastane unvanına sahiptir.

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye kliniğinde deri, deri ekleri (saç, tırnak vb.) hastalıkları ve cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın teşhis, tedavi ve takibi işlemleri yapılmaktadır.

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları
Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Uzm. Dr. FEHMİ CİHAN DİKİŞ Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. ORHAN ŞEN Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları hakkındaki görüş, talep ve önerilerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Yozgat Şehir Hastanesi’ne 07.15 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösteren 2 sefer numaralı ve 8 sefer numaralı halk otobüsüne binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Polikliniği İletişim Bilgileri ve Adres

Adres : Erdoğan Akdağ Mahallesi Viyana Caddesi No:8 Merkez/Yozgat

Telefon : 444 20 66 0354 219 00 10 – 0354 219 00 75 Fax: 0354 502 03 01

E-Posta : [email protected]

Bir diğer makalemizde Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi polikliniği Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi polikliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgileri yer almaktadır.

One thought on “Yozgat Şehir Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

  • Cildiye doktorunuz Orhan sene muayne oldum beni doğru düzgün konusturmadi bile, laflarımi ağzıma tıkadı birde ilaç yazdı neye dayalı yazdı artık bilmiyorum.asık surat zoraki yapiyor görevini gibi.lutfen görevini hakkiyla yerine getiren doktorlar geçsin.teftis edilmeli.doktorlarin yanına yaklaşmaya korkuyoruz.hasta hakkı diye bişey yokmu hatirlatmak isterim.sevmiyorsaniz insanlarla iletişimi bu mesleği yapmayın…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir