ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi’ne Nasıl Gidilir? Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Yol Tarifi, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile başta Van ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Van’ın merkez ilçesinde yer alan Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi 1992 yılında kurulmuş olup o tarihten beri hastalara şifa dağıtmak için çaba sarf etmektedir. Hastane, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük ve en kapsamlı sağlık kuruluşlarından biridir. Hastane, uluslararası akreditasyon kuruluşu JCI tarafından akredite edilmiştir. Bu akreditasyon, hastanenin uluslararası standartlarda hizmet verdiğini göstermektedir. 1000’den fazla yatak kapasitesine sahip olan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi, alanında uzman ekibiyle modern hizmet kampüsünde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Prof. Dr. MEHMET ASLAN Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi MEHMET ERDEM Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi ELİF EKER Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi NUR DÜZEN OFLAS Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi AZER GÖKMEN Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp merkezi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 850 305 65 65 numaralı telefonu tuşlayarak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi’ne Nasıl Gidilir?

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Van Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

 • BF-100 – BÖLGE HASTANESİ – YYÜ HASTANESİ – F TİPİ CEZAEVİ
 • 641 – F TİPİ CEZAEVİ (YYÜ TOKİ)
 • 540 – İKİNİSAN CADDESİ – YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 • 541 – BEŞYOL KAMPÜS – YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 • 542 – MARAŞ CADDESİ – YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 • 543 – İSKELE MAHALLESİ – YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 • E-1 – EDREMİT TOKİLER – YYÜ EKSPRES HATTI

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren minibüs ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Yol Tarifi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi 65000 Kampüs / VAN

Tel: 0 850 305 65 65

E-mail : [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir