ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları, Hematoloji Nedir? Hematoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları Randevu, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi’ne Nasıl Gidilir? Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Yol Tarifi, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları Hakkında

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları ile başta Van ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Van’ın merkez ilçesinde yer alan Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi 1992 yılında kurulmuş olup o tarihten beri hastalara şifa dağıtmak için çaba sarf etmektedir. Hastane, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük ve en kapsamlı sağlık kuruluşlarından biridir. Hastane, uluslararası akreditasyon kuruluşu JCI tarafından akredite edilmiştir. Bu akreditasyon, hastanenin uluslararası standartlarda hizmet verdiğini göstermektedir. 1000’den fazla yatak kapasitesine sahip olan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi, alanında uzman ekibiyle modern hizmet kampüsünde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca hematoloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Hematoloji Nedir?

Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi birçok hastalıkla yakından ilgilenir. Aynı zamanda Dahiliye ( İç Hastalıkları) bölümünün bir iç branşıdır. Hematoloji bölümünde görev alan doktorlara ise Hematolog denilmektedir.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları

Hematoloji Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Anemi türleri (demir eksikliği, orak hücreli anemi, travmaya bağlı anemi vb.),
 • Olağan üstü kırmızı kan hücresi üretimi,
 • Miyelofibroz,
 • Lösemi,
 • Sıtma
 • hemoglobinopati
 • Kanama bozuklukları (hemofili, Von Willebrand hastalığı vb.)
 • Koagülopatiler
 • Malign lenfoma,
 • Talesemi ve orak hücre hastalıkları

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları

Prof. Dr. RAMAZAN ESEN Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Uzmanı

Doç. Dr. ALİ DOĞAN Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi CİHAN URAL Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Uzmanı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları Randevu Al

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp merkezi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 850 305 65 65 numaralı telefonu tuşlayarak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi’ne Nasıl Gidilir?

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Van Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

 • BF-100 – BÖLGE HASTANESİ – YYÜ HASTANESİ – F TİPİ CEZAEVİ
 • 641 – F TİPİ CEZAEVİ (YYÜ TOKİ)
 • 540 – İKİNİSAN CADDESİ – YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 • 541 – BEŞYOL KAMPÜS – YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 • 542 – MARAŞ CADDESİ – YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 • 543 – İSKELE MAHALLESİ – YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 • E-1 – EDREMİT TOKİLER – YYÜ EKSPRES HATTI

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren minibüs ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Yol Tarifi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hematoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi 65000 Kampüs / VAN

Tel: 0 850 305 65 65

E-mail : [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları randevu, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir