DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Hakkında

Trabzon ilinde bulunan Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları ile Trabzon ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1947 yılında 250 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamış olup 2012 yılında Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. Hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olan Numune Ek Bina Kampüsünde de hastalara hizmet verilmektedir.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları
Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Doç. Dr. HASAN RIZA AYDIN Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi HAMİT ZAFER AKSOY Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ALİ ERTAN OKATAN Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET AKİF RAMAZANOĞLU Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MURAT MOLLAMEHMETOĞLU Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. YILMAZ OFLUOĞLU Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne ait 121 (BEŞİRLİ – TANJANT – KAŞÜSTÜ) ve 122 (BEŞİRLİ – YENİMAHALLE – KAŞÜSTÜ) hat ve numaralı toplu taşıma otobüslerini ve Kaşüstü – Hastane özel dolmuş hatlarını kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kaşüstü Mah. Topal Osman Cad. No: 7 Yomra / TRABZON
Tel: 0 462 341 5656
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir