DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık. Umarız faydalı bir makale olur.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları 

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları ile Trabzon ve çevre illerde bulunan nöroloji hastalarını tedavi etmek için mesai harcamaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibiyle hasta memnuniyeti ön planda tutularak temiz ve hijyenik bir ortamda hizmet verilmektedir.

Nöroloji bilim dalı beyin, beyin sapı, omurilik, kaslar ve sinir sistemi rahatsızlıklarını inceleyen, teşhis ve tedavisini uygulayan tıp dalıdır. Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji kliniğinde nöbet, hareket etme, konuşma, görme bozuklukları, şuur kaybı ,yutma, nefes alma, öğrenme zorluğu yada kafa travması gibi sorunların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları

Uzm. Dr. ESİN KULEİN KÖKSAL Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. HASAN YENER Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. NUMAN AYHAN Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. SEMA İPEK Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. TUNA ÖZMEN Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 114, 115, 121, 203A ve 277A numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:119 61040 Ortahisar/TRABZON
Tel: 0 462 230 22 85
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir