DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Uzmanları ile Trabzon ve çevre illerde bulunan Nefroloji kliniği hastalarını tedavi etmek için mesai harcamaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibiyle hasta memnuniyeti ön planda tutularak temiz ve hijyenik bir ortamda hizmet verilmektedir.

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklar Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Uzmanları kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları

Uzm. Dr. GARİP BEKFİLAVİOĞLU Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 114, 115, 121, 203A ve 277A numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:119 61040 Ortahisar/TRABZON
Tel: 0 462 230 22 85
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir