DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar, Şikayetler, Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres bilgilerini araştırarak yazdığımız bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları ile Trabzon ve çevre illerde bulunan Dermatoloji-Cildiye hastalarını tedavi etmek için mesai harcamaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibiyle hasta memnuniyeti ön planda tutularak temiz ve hijyenik bir ortamda hizmet verilmektedir.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye kliniğinde deri, deri ekleri (saç, tırnak vb.) hastalıkları ve cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın teşhis, tedavi ve takibi işlemleri yapılmaktadır.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Uzm. Dr. DENİZ SARIALİOĞLU Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanları hakkındaki görüş, talep ve önerilerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 114, 115, 121, 203A ve 277A numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:119 61040 Ortahisar/TRABZON 
Tel: 0 462 230 22 85
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir