DEVLET HASTANELERİ

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak hazırladığımız bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları ile Tekirdağ ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi, alanında uzman, tecrübeli doktorları ve son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazları ile modern binasında hijyenik bir ortamda hastalarına şifa dağıtmaya çalışmaktadır. Hastanenin misyon ve vizyonunda hasta memnuniyeti ilk sırayı almaktadır.

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen sindirim sistemi rahatsızlıkları, yemek borusu, mide, ince ve kalın bağırsak hastalıkları, karaciğer, safra yolları, pankreas ve dalak hastalıkları, safra yollarını ilgilendiren her türlü hastalığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları
Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları

Uzm. Dr. DUYGU DOĞAN Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Uzmanı

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda sıraladığımız Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hat ve numaralı otobüsler ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

  • (10) – OTOGAR – YENİ ŞEHİR HASTANESİ
  • (10-H) – OTOGAR – YENİ ŞEHİR HASTANESİ
  • (17) – KÖPRÜBAŞI – YENİ ŞEHİR HASTANESİ

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Polikliniği İletişim & Adres

Adres  : İstiklal Mahallesi Yemen Sokak No:13 Çevre Yolu Üzeri Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ
Telefon: 0 (282) 2040900
e-posta: [email protected]

Bir diğer makalemizde Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir