DEVLET HASTANELERİ

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

Bolu ilinde bulunan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile Bolu ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Hastane 2002 yılından beri hastalara hizmet vermektedir. Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, şu anki kullanmış olduğu 33.854 metrekare kapalı kullanım alanına ve 326 yatak kapasitesine sahip hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastanede 400 araçlık açık otopark mevcuttur.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca genel cerrahi bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Genel Cerrahi Nedir?

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

*Karnın kendisi ve içeriği,

*Sindirim sistemi

*Tiroid, paratiroid, adrenal ve endokrin pankreas dahil endokrin sistem

*Meme, cilt ve yumuşak doku

*Vasküler, travma onkolojik ve konjenital bozukluklar dahil olmak üzere, baş- boyun bilhassa cilt tümörü, tükürük bezleri

*Kafa içi damarları ve kalbi hariç, vasküler sistem

*Kanser hastasının tarama, gözetleme, cerrahi yardımcı tedavi, rehabilitasyon ve takip ile koordine çok modlu yönetimi dahil olmak üzere cerrahi onkoloji

*Kas-iskelet sistemi, el ve kafa yaralanmaları dahil olmak üzere kapsamlı travma yönetimi.

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Prof. Dr. MEHMET HAYRİ ERKOL Bolu izzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Prof. Dr. MUSTAFA ŞİT Bolu izzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. BAHRİ ÖZER Bolu izzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. OĞUZ ÇATAL Bolu izzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. AHMET TURAN DURAK Bolu izzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Bolu Belediyesi’ne ait hat numaralı belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • 7 – BAİBÜ Kampüs – Merkez
  • 14 – D-100 Üzeri Tesisler – Yeşilköy – Merkez
  • 15 – D-100 – BAİBÜ Kampüs – Merkez
  • 16 – Kürkçüler – BAİBÜ Kampüs
  • 17 – Dağkent 1. Etap ve 2. Etap Toki – BAİBÜ Kampüs
  • 30 – Kampüs İçi Ring

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Gölköy 14280 BOLU

Tel: 0 374 253 46 26 –  0374 253 46 56

E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Göğüs Hastalıkları Nedir? Göğüs Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir