DEVLET HASTANELERİ

Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları, Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Randevu, Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Hakkında

Sivas ilinde bulunan Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları ile başta Sivas ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Sivas Numune Hastanesi hizmet geçmişi 1913 yılına kadar dayanmaktadır. Daha öncelerinde birçok isim altında hizmet veren hastane 2007 yılında şimdiki kullanmış olduğu ismini almıştır. 104.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 1070 yatak kapasitesine sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip en son teknoloji ile donatılmış binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane beş yıldızlı otel konforunu aratmayan tek kişilik ve çift kişilik tuvalet ve banyolu hasta odalarına sahiptir. Hastaneye bağlı olarak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, İstasyon Ek Binası ve Mehmetçik Ek Binasında da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye kliniğinde deri, deri ekleri (saç, tırnak vb.) hastalıkları ve cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın teşhis, tedavi ve takibi işlemleri yapılmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları
Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Uzm. Dr. EMRE ZEKEY Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. FUNDA KOÇ BABAYİĞİT Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. NALAN BAYRAM Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. ŞEYMA YAZICI Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. YUSUF CİHAN DİRİM Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sivas Numune Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sivas Belediyesi’ne ait hat ve numaralı özel halk otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 6-B ATA SANAYİ – EMNİYET
  • 6-A NUMUNE – TOKİ – ÜNİVERSİTE
  • MAHALLELERDEN HAREKET EDEN (MAHALLE KODU) – H – MEYDAN – NUMUNE

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi

 

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sivas Numune Hastanesi Dermatoloji Cildiye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. SİVAS
Tel: 0 346 215 08 33 – 0346 215 08 44
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sivas Numune Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları, Sivas Numune Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Numune Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Randevu, Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Numune Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir