DEVLET HASTANELERİ

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Kardiyoloji Nedir? Kardiyoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Hakkında

Sinop ilinde bulunan Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ile Sinop ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Sinop Atatürk Devlet Hastanesi 1956 yılından günümüze kadar Sinop halkına hizmet vermektedir. Hastane şu anki kullandığı hizmet binasına 2019 yılının Haziran ayında taşınmıştır. Hastane, 455 yatak kapasiteli, 10 ameliyathane ve 7 doğumhane bulunan 40.540 metrekare kapalı kullanım alanına sahip modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca kardiyoloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Kardiyoloji Nedir?

Kalp ve dolaşım sistemi ile ilgili hastalıklarının teşhis ve tedavisi ilgilenen ana bilim dalına Kardiyoloji denir. Günümüzde ayrı bir branş olan Kardiyoloji eskiden dahiliyenin bir alt dalı olarak gösterilmekteydi. Tıp bölümünü bitirmiş ve uzmanlığını tamamlamış Kardiyologların görev yaptığı Kardiyoloji bölümüne çabuk yorulma, nefes darlığı, öksürme, siyanoz, çarpıntı, bayılma, gece idrara çıkma, ödem, şiddetli göğüs ağrısı gibi şikayetleri olan hastalar başvurmaktadırlar.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Kardiyoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Hipertansiyon.
 • Kalp yetmezliği.
 • Kalpte anormal atış ve çarpıntılar.
 • Kalpte primer tümörler.
 • Kalbi besleyen damarlarda daralma ya da tıkanma.
 • Doğuştan gelen kalp rahatsızlıkları.
 • Kalp kapaklarının daralması, kalp kapakçıklarında yetmezlik.
 • Aort damarı rahatsızlıkları ( Aort darlığı, Aort yetmezliği)
 • Bacak damarı rahatsızlıkları.
 • Ventriküler hipertrofi.

Kardiyoloji Kliniğinde Yapılan Tetkik Ve Tedaviler

 • Koroner anjiografi, anjioplasti işlemleri
 • Kalıcı kalp pili
 • Periferik anjiografi, anjioplasti işlemleri
 • Sağ-sol kalp kateterizasyonu
 • Mitral Balon valvuloplasti işlemi
 • Kronik total oklüzyon işlemleri ( kronik tam tıkalı koroner arterlere müdahale)
 • Karotis anjiografi ve anjioplasti işlemleri
 • Perkütan aort kapak replasmanı (TAVI)
 • Perkütan atrial septal defekt kapama
 • Karotis anjiografi ve anjioplasti işlemleri
 • Elektrofizyolojik çalışma, ablasyon  ve haritalama işlemleri
 • Mitral Balon valvuloplasti işlemi

  Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

  Uzm. Dr. Davut KARAKURT Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

  Uzm. Dr. Fatih TEKİNER Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

  Uzm. Dr. Mustafa ÖZKOÇ Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

  Uzm. Dr. Serdar SARIKAYA Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

  Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Sinop Atatürk Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinden beş dakikada bir sefer düzenlenen Sinop Merkez – Sinop Atatürk Devlet Hastanesi hat isimli dolmuşlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Osmaniye Köyü Tırkışlar Mevkii Merkez / Sinop

  Tel: 0 368 271 55 70

  E-Mail: [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Kalp ve Damar Cerrahisi Nedir? Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

  2 thoughts on “Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

  • Saygı değer Davut Karakurt doktoru’mu ne kadar övgüyle anlatsam azdır.Doktorumu 0cak ayında anneme yaptığı ameliyatıyla tanıdım. Işinin eğli, tecrübeli ,deneyimli hicbir sekilde gözünüz arkada kalmayacak size gerek bilgisiyle, gerekse pozitif yaklaşımıyla güven duyulması gereken bir doktor.Doktorumu iyiki tanımışım.Kendi sağlık sorunlarimda da aldığım hizmet’ten dolayı ona müteşekkirim.Kesinlikle gidilmesi gereken doktor.

   Yanıtla
  • Serdar Sarıkaya,geçmişte teyzemin doktoruydu…hastaya ve hasta yakınına olan davranışları nedeniyle hiç tasvip etmeyeceğim bir doktor…iki gün önce de icapçı olduğu halde acildeki hastasına bakmaya gelmemiş ,müşaade altına alınması gereken hastayı evine göndermiştir…hasta maalesef vefat etti…böyle doktorları hastanemizde görmek istemiyoruz

   Yanıtla

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir