DEVLET HASTANELERİ

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

Muğla ilinde bulunan Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile Muğla ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 1927 yılından günümüze kadar birçok isim altında hizmet veren hastane, 2011 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile imzalanan protokolle eğitim ve araştırma statüsüne girerek Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini almıştır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, şu anki kullanmış olduğu 103.531 metrekare kapalı kullanım alanına sahip hizmet binasına 2017 yılının ekim ayında taşınmıştır. Hastane 605 yatak kapasiteli modern mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz biraz genel cerrahi bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Genel Cerrahi Nedir?

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

*Karnın kendisi ve içeriği,

*Sindirim sistemi

*Tiroid, paratiroid, adrenal ve endokrin pankreas dahil endokrin sistem

*Meme, cilt ve yumuşak doku

*Vasküler, travma onkolojik ve konjenital bozukluklar dahil olmak üzere, baş- boyun bilhassa cilt tümörü, tükürük bezleri

*Kafa içi damarları ve kalbi hariç, vasküler sistem

*Kanser hastasının tarama, gözetleme, cerrahi yardımcı tedavi, rehabilitasyon ve takip ile koordine çok modlu yönetimi dahil olmak üzere cerrahi onkoloji

*Kas-iskelet sistemi, el ve kafa yaralanmaları dahil olmak üzere kapsamlı travma yönetimi. 

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Prof. Dr. OKAY NAZLI Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. ÖNDER ÖZCAN Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. ILGAZ KAYILIOĞLU Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi ÖZCAN DERE Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi SAMET ŞAHİN Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi CENK YAZKAN Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. HALDUN MAVİ Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. GÜNDÜZ MEMİŞ Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. CEM DÖNMEZ Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ASIM ONUR Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. HASAN ALTUNKILIÇ Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • 1-31 – ADLİYE – STADYUM – TIP FAKÜLTESİ
  • 1-32 – MENTEŞE YAP. KOP – STADYUM – TIP FAKÜLTESİ
  • 1-33 – DÜĞEREK – STADYUM – TIP FAKÜLTESİ
  • 1-34 – TOKİ – TIP FAKÜLTESİ
  • 1-41 – OTOGAR – TIP FAKÜLTESİ – YENİKÖY

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş ve ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kötekli Mah. Marmaris Yolu No 48 Menteşe MUĞLA
Tel: 0 252 214 13 23
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Kardiyoloji Nedir? Kardiyoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir