DEVLET HASTANELERİ

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Şanlıurfa ilinde bulunan Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile Şanlıurfa ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Geçmişi 1903 yılına kadar dayanan Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2004 yılının mart ayında şimdi kullanmakta olduğu binasına taşınmıştır. Hastanenin yeni hizmet binası 144.875 metrekare arsa üzerine kurulmuş olup 42.980 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir. Hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olan Haliliye ve Karaköprü Ek Hizmet Binalarında ve İpekyol Fizik Tedavi Merkezinde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Op. Dr. ALİ AKBAŞ Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. ALİ BUDAK Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. FUNDA SUBAŞI Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. KEMAL KILIÇ Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. MİTHAT GALİP PAYDAŞ Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı toplu taşıma otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • 12 – Çağdaş Çankaya – Toplama Merkezi
  • 26 – Ahmet YESEVİ – ŞUTİM
  • 36 – Toki – Esentepe
  • 61 – Esentepe – İmamKeskin
  • 62 – Zahireciler Borsası – Otogar
  • 64 – Esentepe – Eyyübiye Kampüsü
  • 74 – Şutim – Karaköprü

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Esentepe Mah. Ertuğrul Cad. Haliliye / Şanlıurfa
Tel: 0 414 318 60 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir