DEVLET HASTANELERİ

Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Samsun Gazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Samsun ilinde bulunan Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile Samsun ili ve çevre illere hizmet sağlamaktadır. Samsun Gazi Devlet Hastanesi 1954 yılından günümüze kadar hastalara hizmet vermektedir. 2005 yılına kadar SSK Hastanesi olarak hizmet veren hastane bu tarihten itibaren Sağlık Bakanlığı bünyesine geçerek Samsun Gazi Devlet Hastanesi adını almıştır. 66 poliklinik ve 350 yatak kapasitesine sahip hastane, uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz biraz iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

  • Kardiyoloji
  • Hematoloji
  • Endokrinoloji
  • Nefroloji
  • Gastroenteroloji
  • Onkoloji

Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. ADNAN KARADAŞ Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. CAN KESİMAL Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. CEYHAN YABUL Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ERDAL GÜNGÖR Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. EREN YAĞCI Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. FERDA ODABAŞI Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. FUNDA SEZER DAL Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. GÖKÇE GÜL GÜNEYSU Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET İHSAN BAŞKAYA Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MELİH AKPUNAR Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MERVE OLPAK YILMAZ Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MUSTAFA KETENCİ Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. SERCAN SAVCI Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. UTKU AKSU Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. VOLKAN KONYA Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Samsun Gazi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsleri kullanarak hastaneye ulaşabilirler.

  • 3A – Atakum – Gazi Devlet Hastanesi – Atakum
  • 24 – Eğitim Fakültesi – Gazi Devlet Hastanesi – Otogar
  • 25 – Otogar – Gazi Devlet Hastanesi – 200 Evler
  • 27 – Karadeniz Birlik – Gazi Devlet Hastanesi – Belediye Evleri

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş ve ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yenidoğan Mh. Aziziye Cadi No: 86 PK: 55070 İlkadım / SAMSUN
Tel: 0 362 311 30 30
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir