DEVLET HASTANELERİ

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, başta İstanbul ili olmak üzere diğer çevre illere ve ülkemize büyük bir özveri ile hizmet etmeyi kendine görev edinmiştir. Hastane son model tıbbi cihazlar ile donatılmış olup alanında tecrübeli ve uzman hekimler görev almaktadır. Hastane hasta memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir.

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklar Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. MEHMET KÜÇÜK Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. MERAL GÜLAY KADIOĞLU KOÇAK Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. SİBEL ADA Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda sıraladığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüsler ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

  • (41AT) – AYAZAĞA – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ
  • (49A) – AKŞEMSETTİN MAH. – ŞİŞLİ
  • (54Ç) – ÇIKSALIN – TAKSİM
  • (54K) – KULAKSIZ – TAKSİM
  • (55) – GAZİOSMANPAŞA – ŞİŞLİ
  • (93M) – ZEYTİNBURNU – MECİDİYEKÖY

Ayrıca M7 metro hattına binerek de şehir hastanesine ulaşabilirsiniz. Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Darülaceze Cad. No:27 Şişli / İSTANBUL
Tel: 0 212 314 55 55 – 0 212 221 77 77
Fax: 0 212 221 78 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir