DEVLET HASTANELERİ

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde bulunan Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile İstanbul ili başta olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet etmektedir. Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2018 yılının şubat ayında açılarak hastalara hizmet vermeye başlamıştır. Hastane, 53.000 metrekare kapalı alana sahip 380 yatak kapasiteli, son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Çekmeköy Devlet Hastanesi Ek hizmet binası, Muhittin Fatma Tatar Ek Hizmet binası ve Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi‘nde de hastalara hizmet verilmektedir.

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Prof. Dr. MELTEM AKPINAR İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Doç. Dr. İBRAHİM ERDİM İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Doç. Dr. ÖZLEM SAATCİ İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Doç. Dr. ZAFER ÇİFTÇİ İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. ADEM ÇAKMAK İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. HAKAN GEDEN İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. MUSTAFA ESER İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. MÜRVET AYDIN İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. ÖZLEM YÜKSEL İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, gidebilmek için aşağıda sıraladığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi hat ve numaralı otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • 19EK – YENİDOĞAN/ATAŞEHİR – KADIKÖY
  • 131YS – SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ – YENİDOĞAN – ÜMRANİYE
  • 19A – YENİDOĞAN – AYRILIKÇEŞME
  • 14ES – ESENŞEHİR – KADIKÖY
  • 14S – SULTANBEYLİ – KOZYATAĞI METRO
  • 19E – YENİDOĞAN/ATAŞEHİR – KOZYATAĞI METRO
  • 19V – VEYSEL KARANİ / SAMANDIRA – KOZYATAĞI METRO
  • 131K – YEŞİLTEPE / ŞAHİNBEY – KARTAL

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Emek Mah. Namık Kemal Cad. No:54 34785 Sancaktepe / İstanbul
Tel: 0 216 606 33 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir