ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ile Samsun ili ve çevre illere göğüs hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermektedir. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘nin Göğüs Hastalıkları Anabilim dalı günümüzde uzman kadrosu ve son teknoloji ile donatılmış olan tıbbi cihazlar ile hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları kliniğinde akciğer ve solunum sisteminde oluşan Astım, kronik öksürük, alerjik hastalıklar, bronşit, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, akciğer kanseri gibi hastalıkların teşhis ve tedavi işlemleri yapılmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Prof. Dr. NURHAN KÖKSAL Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Prof. Dr. MEFTUN ÜNSAL Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Prof. Dr. OĞUZ UZUN Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Prof. Dr. ATİLLA GÜVEN ATICI Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi NAZMİYE TİBEL TUNA Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi YUSUF TAHA GÜLLÜ Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 362 312 19 19 numaralı telefondan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin 17 – 12/17 – 24 – 26/17 hat ve numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren hafif raylı sistem ile kolayca hastaneye gidebilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü İletişim Bilgileri & Adres

Adres : OMÜ Kurupelit Kampüsü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 55200 Atakum, Samsun TÜRKİYE

Tel: 0 362 312 19 19 – Dahili : 2998
Fax: 0 362 457 60 41

Bir diğer makalemizde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir