ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Ankara ili sınırları içerisinde yer alan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları ile Ankara ili ve çevre illere hizmet etmektedir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye anabilim dalı 2002 yılından beri hizmet vermektedir. Hastane, alanında uzman ekibiyle son model tıbbi cihazlar yardımı ile hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye kliniğinde iç organları etkileyen kansızlık, troid, diyabet, gastrid, guatr, ülser, ishal, kabızlık, gut hastalığı, mide hastalığı, hipertansiyon gibi birçok hastalığın tedavileri yapılmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Prof. Dr. MİNE DURUSU TANRIÖVER Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Prof. Dr. GÜLAY SAİN GÜVEN Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Prof. Dr. ŞERİFE GÜL ÖZ Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Doç. Dr. LALE ÖZIŞIK Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi NURSEL ÇALIK BAŞARAN Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi OĞUZ ABDULLAH UYAROĞLU Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu Al

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin iletişim bölümünden veya 444 4 444 numaralı telefondan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne şehir dışından otobüslerle gelen hastalar Ankaray metrosuna binip Kurtuluş durağında inerek kısa bir mesafe yürüdükten sonra hastaneye ulaşabilirler. Şehir merkezinde faaliyet gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 545 (ERYAMAN-GÜZELKENT-AŞTİ) numaralı otobüsüne binerek hastaneye gidebilirsiniz. Ayrıca Seyran – Esat – Aşti özel dolmuş hattına binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay yönünden hastaneye gitmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 333, 160, 381, 297-3, 221-3, 332, 376, 371 ve 388 hat numaralı otobüslerine binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Alternatif olarak şehir merkezinde ticari faaliyet gösteren taksileri kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres  : Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 06230 Sıhhiye, Ankara TÜRKİYE
Telefon : 0 312 305 12 49
e-posta : [email protected]

Bir diğer makalemizde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir