ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Randevu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları ile Samsun ili ve çevre illere dermatoloji-cildiye hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermektedir. Hastanenin dermatoloji-cildiye ana bilim dalı 1978 yılından günümüze kadar hastalara hizmet vermektedir. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘nin Dermatoloji-Cildiye Anabilim dalı günümüzde uzman kadrosu ve son teknoloji ile donatılmış olan tıbbi cihazlar ile hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye kliniğinde deri, deri ekleri (saç, tırnak vb.) hastalıkları ve cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın teşhis, tedavi ve takibi işlemleri yapılmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Prof. Dr. FATMA AYDIN Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Prof. Dr. NİLGÜN ŞENTÜRK Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Prof. Dr. ESRA PANCAR YÜKSEL Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Doç. Dr. MÜGE GÜLER ÖZDEN Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi GÖKHAN ŞAHİN Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Randevu Al

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 362 312 19 19 numaralı telefondan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin 17 – 12/17 – 24 – 26/17 hat ve numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren hafif raylı sistem ile kolayca hastaneye gidebilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres : OMÜ Kurupelit Kampüsü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 55200 Atakum, Samsun TÜRKİYE

Tel: 0 362 312 19 19 – Dahili : 2353
Fax: 0 362 457 60 41

Bir diğer makalemizde Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar, Şikayetler, Randevu, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir