ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ile başta Bursa ili olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum ana bilim dalı 1973 yılında kurulmuş olup o tarihten bu zamana kadar hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane, alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniğinde doğum öncesi ve doğum sonrası muayenesi dışında kadın hastalıklarının muayenesi teşhis ve tedavisi hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Prof. Dr. GÜRKAN UNCU Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Prof. Dr. KEMAL ÖZERKAN Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Doç. Dr. BİLGE ÇETİNKAYA DEMİR Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Doç. Dr. IŞIL KASAPOĞLU Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Doç. Dr. ADNAN ORHAN Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Doç. Dr. YAKUP YALÇIN Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu Al

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 224 552 05 35 numaralı telefondan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir yolu üzerinde konumlanan ve şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren özel halk otobüsleri, raylı sistem ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 1/T, 2/U, 3/G, 4/G, 5/G, 7/A, 7/C, 7/S, 35/G, 35/U, 43/A, 43/D, 43/H, 43/HB, 93, 601/U, B/24, B/33-K ve B/34-U hat ve numaralı otobüsleri yardımıyla hastaneye ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Görükle Kampüsü 16059 Nilüfer / BURSA
Tel: 0 224 295 29 00 – 0 224 295 25 41
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Bursa Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Bursa Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hakkında Detaylı Bilgiler, Bursa Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir