DEVLET HASTANELERİ

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanları ile Nevşehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 2011 yılında 317 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane daha sonra yatak kapasitesini 500’e kadar çıkarmıştır. Hastanede alanında uzman ekip tarafından yılda yaklaşık bir milyon hasta tedavi edilmektedir.

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları
Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktoru

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Op. Dr. AHMET GÜRBÜZ Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. HALİL KIZILÖZ Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. MUHAMMED CİHAN TEMEL Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. BÜLENT YALÇIN Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Nevşehir şehir merkezinde faaliyet gösteren 2, 4, ve 5 hat numaralı minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 15 Temmuz Mahallesi 148. Sokak No:1 Merkez / Nevşehir 
Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88 
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemize Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir