DEVLET HASTANELERİ

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile Nevşehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 2011 yılında 317 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane daha sonra yatak kapasitesini 500’e kadar çıkarmıştır. Hastanede alanında uzman ekip tarafından yılda yaklaşık bir milyon hasta tedavi edilmektedir.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Nevşehir Devlet Hastane Kulak Burun Boğaz Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Op. Dr. AHMET RIZA CEVATZADE Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. EBRU KARAKAYA GOJAYEV Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. ÜMİT PERİŞAN Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. GÜLSÜN BAŞAK SAYGAN USTA Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Nevşehir şehir merkezinde faaliyet gösteren 2, 4, ve 5 hat numaralı minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 15 Temmuz Mahallesi 148. Sokak No:1 Merkez / Nevşehir 
Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88 
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemize Nevşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir