DEVLET HASTANELERİ

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları Hakkında

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları ile Nevşehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 2011 yılında 317 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane daha sonra yatak kapasitesini 500’e kadar çıkarmıştır. Hastane alanında uzman ekip tarafından yılda yaklaşık bir milyon hasta tedavi edilmektedir. Hastane yeni ve modern binasında temiz bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından iltihabi rahatsızlıklar, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları ve romatizmal rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları
Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Uzmanları

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Nevşehir şehir merkezinde faaliyet gösteren 2, 4, ve 5 hat numaralı minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 15 Temmuz Mahallesi 148. Sokak No:1 Merkez / Nevşehir
Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Nevşehir Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

One thought on “Nevşehir Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları

  • Nevsehir devlet hastanesine gittim. İlk ve son. Bir doktor başka doktora sevk ile geçti tüm gün. Ve gün sonunda burada romatoloji doktoru yok. Kayseriye gidin dendi üzücü. Asıl yorum bu şekilde T9 kurban oldum. Çok özür diliyorum.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir