DEVLET HASTANELERİ

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık. Umarız faydalı bir makale olur.

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları 

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ile Nevşehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 2011 yılında 317 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane daha sonra yatak kapasitesini 500’e kadar çıkarmıştır. Hastane alanında uzman ekip tarafından yılda yaklaşık bir milyon hasta tedavi edilmektedir. Hastane yeni ve modern binasında temiz bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğinde kas-iskelet, sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel ve fonksiyonel bozukluklar, doğuştan yada sonradan oluşan ortopedik problemler, travma, ağrı, fıtık, felç, kireçlenme, nörolojik hastalıklar, ameliyatlardan sonra meydana gelen fonksiyon bozuklukları gibi hastalıkların tedavisi yapılmaya çalışılmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları
Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanları

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları 

Uzm. Dr. BURCU AVŞAROĞLU Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZGÜN BARIŞ ÇOLAK Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. ENES VEZİROĞLU Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET NACİ ÇAKIR Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Nevşehir şehir merkezinde faaliyet gösteren 2, 4, ve 5 hat numaralı minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 15 Temmuz Mahallesi 148. Sokak No:1 Merkez / Nevşehir 
Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88 
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemize Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir