DEVLET HASTANELERİ

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizin için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ile Nevşehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 2011 yılında 317 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane daha sonra yatak kapasitesini 500’e kadar çıkarmıştır. Hastane alanında uzman ekip tarafından yılda yaklaşık bir milyon hasta tedavi edilmektedir. Hastane yeni ve modern binasında temiz bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları kliniğinde akciğer ve solunum sisteminde oluşan Astım, kronik öksürük, alerjik hastalıklar, bronşit, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, akciğer kanseri gibi hastalıkların teşhis ve tedavi işlemleri yapılmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları
Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanları

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. ZEHRA EKİNCİ Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. SONGÜL SOMUNCU Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. YILMAZ DURU Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Nevşehir şehir merkezinde faaliyet gösteren 2, 4, ve 5 hat numaralı minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Nevşehir Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 15 Temmuz Mahallesi 148. Sokak No:1 Merkez / Nevşehir
Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemize Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir